ХХІІІ Універсіада Хмельницького національного університету з шахів

Spread the love

З 26 по 27 листопада 2019 р. у Хмельницькому національному університеті пройшла ХХІІІ Універсіада університету з шахів. У ній взяли участь кращі студенти-шахісти, які окрім особистої першості, представляли свої факультети у командній боротьбі. Юнаки змагались за Швейцарською системою (шість турів), дівчата виборювали першість за коловою системою.

За результатами змагань серед юнаків краще виступили студенти факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем. Так, студент Боровик Дмитро (група КН-18-1) разом із своїм одногрупником Діденко Євгеном розділили третє місце. Друге місце виборов студент факультету міжнародних відносин Степанець Дмитро (група ФПАм-18-1). Чемпіоном серед юнаків став представник факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Одуха Владислав (група КН-19-1).

Серед дівчат черговий раз чемпіоном стала Павлюк Світлана (група СОА-16-1, факультет міжнародник відносин). Друге місце виборола Гіжицька Катерина (група УПД-19-1, факультет економіки та управління). Третє місце здобула представниця факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Хитрюк Настя (група КН-19-2).

 

Підводячи підсумки командної боротьби, кращими виявилися студенти факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем. Друге місце зайняли студенти факультету економіки та управління. Третє місце вибороли студенти факультету міжнародних відносин.

Варто відмітити, що проведені змагання мали важливе значення, оскільки несли відбірковий характер. Сильніші шахісти за результатами турніру за кілька днів представлятимуть наш університет на міських змаганнях серед ЗВО, який проходитиме з 3 по 6 грудня цього року у Шахово-шашковому клубі.

З привітанням до учасників змагань і побажаннями гідно виступити на міських змаганнях звернулись перший проректор університету Войнаренко Михайло Петрович і проректор з НПР Матюх Сергій Анатолійович.

 

Нагородження призерів і переможців змагань провів голова ради ветеранів університету Свіргунець Євген Михайлович.

Від організаторів і учасників змагань висловлюємо подяку ректорату університету за надану можливість провести змагання у малому залі засідань вченої ради університету і дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 за сприяння в організації турніру.

 

Scroll to top