Всеукраїнський захід «ЄДНАЄМОСЬ В РУСІ»

З ініціативи Комітету з фізичного виховання та  спорту Міністерства освіти і науки України в період з 26 по 28 травня 2020 в Україні заплановано проведення Всеукраїнського заходу «ЄДНАЄМОСЬ В РУСІ», який проходитиме в усіх закладах вищої освіти в умовах дотримання карантинних обмежень.

Хмельницький національний університет активно долучився до проведення даного заходу. Згідно із програмою учасники: Вадим Сівак, студент 4-го курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», Анна Чопик, студентка 1-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», Захарій Базильчук, учень 4-І класу НВК № 2 та Анастасія Литвиненко, учениця 5-А класу НВК № 6 виконали дві комплексні вправи. Спочатку всі учасники разом узяли участь  у флешмобі, синхронно виконали вправу jamping jacks 20 раз. Далі продемонстрували різні варіанти вправ з використанням фітболу.

Важливою умовою проведення даного заходу, було виконання вправ на фоні знакового місця, який асоціюється з нашим регіоном. Безперечно перлиною нашого міста є «Ботанічний сад» Хмельницького національного університету, в якому учні і студенти залюбки продемонстрували свої рухові вміння і навички.

На завершення хочемо подякувати усім учасникам Всеукраїнського заходу «ЄДНАЄМОСЬ В РУСІ» та організатору заходу доценту кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Чопик Тетяні Вікторівни за відмінну фізичну підготовку, якісне виконання фізичних вправ, чудовий приклад підтримання гарної фізичної форми та стрункої постави.

Сподіваємось, що продемонстровані вправи стануть в нагоді для студентів та працівників університету, особливо в умовах виходу із карантину. Від колективів кафедри теорії і методики фізичного виховання, фізичної терапії, ерготерапії, спортивного клубу університету бажаємо усім гарного і міцного здоров’я, повноцінної рухової активності!!!