УВАГА! УВАГА! УВАГА! КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТРЕНЕРІВ (ТРЕНЕРІВ-ВИКЛАДАЧІВ)

Хмельницький національний університет

ЗАПРОШУЄ

тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на

Курси підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт»  для здобуття першої та другої категорії[1].

 

Термін навчання з підвищення кваліфікації тренерів (тренерів–викладачів) складає 10 днів (75 академічних годин) з 15 по 24 червня 2020 року за змішаною формою навчання, заняття проводитимуться за дистанційною формою навчання (програми «Zoom», «Skype»), а здача іспиту за очною формою навчання, вартість навчання складає 940 грн.

В програмі курсів питання програмування процесу підготовки спортсменів; фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів; медико-біологічних аспектів підготовки спортсменів; функціональної діагностики та позатренувальних факторів, що мають значний вплив на підготовку

спортсменів. Курси проводяться за спеціалізаціями: циклічні види спорту, спортивні ігри, єдиноборства, швидкісно-силові види спорту. Терміни проведення подальших курсів по мірі формування груп.

Навчальний процес забезпечується висококваліфікованими фахівцями: доцентами, докторами та кандидатами наук за фахом, заслуженими тренерами та майстрами спорту міжнародного класу.

Для зарахування слухачем курсів необхідно до 12.06.2020 подати на кафедру теорії і методики фізичного виховання і спорту (kafedra_fv_khnu@ukr.net або yrdutchak@ukr.net)  електронні копії: заяви; документу про освіту; довідка з місця роботи.

Бланк заяви:

Заява

ДОРОЖНЯ КАРТА_курсів

Більш детальна інформація за телефоном 0677619868, 0673802440 контактні особи:  Дутчак Юрій Васильович; Солтик Олександр Олександрович або на сайті кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту http://tmfvs.khnu.km.uа

 

[1] листа Міністерства молоді та спорту України від 12.01.2018 р. №315/4.5