День фізичної культури і спорту у Хмельницькому національному університеті

 

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури і спорту. Не зважаючи на існуючі карантинні обмеження, які викликані поширенням вірусної інфекції COVID-19, 11 вересня у Хмельницькому національному університеті було проведено низку фізкультурно-спортивних заходів, присвячених професійному святу.

В ігровій залі 4-го навчального корпусу пройшли змагання з волейболу.

  В манежі навчального корпусу з фізичного виховання відбувся турнір з футзалу. Хоча ігри проходили без глядачів і з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог, змагання були цікаві і емоційні. Традиційно у них окремою командою виступали науково-педагогічні працівники університету, переважно кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та фізичної терапії, ерготерапії. Також взяли участь дві збірних команди з числа студентів, що навчаються на спеціальностях: Фізична культура і спорт та Середня освіта (фізична культура).

Запекла боротьба точилася між студентами і викладачами на усіх ігрових майданчиках. Змагання проходили за коловою системою. У турнірі з футзалу впевнену перемогу здобули педагоги, які виграли дві гри і заслужено посіли перше місце. На другому і третьому місці опинилися команди спеціальності «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (Фізична культура)» відповідно.

На волейбольному майданчику найсильнішою командою виявилася збірна студентів спеціальності «Фізична культура і спорт». Другу сходинку п’єдесталу посіли студенти спеціальності «Середня освіта (фізична культура)». Команда викладачів стала бронзовим призером цих змагань.

         Окрім гарного настрою, позитивних емоцій, усі учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками від спортивного клубу університету. 

Науково-педагогічні працівники кафедр, спортивний клуб вітають усіх студентів та викладачів університету, бажають міцного здоров’я та успіхів в освітній і професійній діяльності.