ТРІУМФ ГАНДБОЛЬНОЇ КОМАНДИ ХНУ-ДЮСШ1 НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

З 25 по 27 листопада 2020 року у м. Ужгороді гравці команди ХНУ-ДЮСШ1 взяли участь у першому турі першої ліги чемпіонату України з чоловічого гандболу, де відбувається розіграш серед восьми команд. Система змагань передбачає поділ команд на дві підгрупи «А» і «Б» по чотири команди у кожній. Розіграш першості відбувається у чотири тури: у першому та третьому турах зустрічаються команди у своїх підгрупах (по коловій системі); у другому та четвертому турах зустрічі з командами протилежної підгрупи (так звана стінка на стінку). Переможцем стає та команда, у якої найбільша кількість очок у сумі за чотири тури.

Суперниками нашої команди у підгрупі «Б» стали: «Шабо-Одеська область»; «КСЛІ» (Київський спортивний ліцей-інтернат); «СДЮСШОР-Карпати» м. Ужгород. До підгрупи «А» увійшли команди: «Вінниця (ВДПУ-МДЮСШ№3)»; «ХАІ-ФГХО» м. Харків; «ДЮСШ ім. Лагутіна» м. Запоріжжя; «ЦСКА-ШВСМ» м. Київ.

Гравці успішно виконали настанови головного тренера команди Катерини Заспи. Так, у першій грі наші гандболісти переконливо перемогли команду «Шабо-Одеська область» з рахунком 35 : 26. Друга гра з командою «КСЛІ» видалася більш напруженою, проте знову перемога з рахунком 26 : 25. У заключний день змагань хмельничани здобули чергову перемогу над місцевою командою «СДЮСШОР-Карпати» з рахунком 28 : 24.

Склад команди ХНУ-ДЮСШ1 сформовано з гравців виключно Хмельницької області – випускників місцевого ДЮСШ №1 та ДЮСШ з м. Волочиськ, ДЮСШ м. Красилів.

Хмельницький національний університет представляють студенти:

Червонцев Андрій гр. ФКС-18-1,

Романюк Костянтин гр. ФКС 18-1,

Базелюк Артем гр. СОФК-18-1,

Герман Андрій, гр. ПП-19-1,

Даховнік Дмитро гр. СОФК 20-1,

Федючок Дмитро гр. ФКС 20-1

 

Вболіваємо за нашу команду та бажаємо подальших успіхів!