ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ СПОРТИВНИХ ДОСЯГНЕНЬ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ!

 

Добігає кінця складний 2020 спортивний рік. Незважаючи на карантині обмеження та коронавірусні пандемії спортсмени виборювали медалі на всеукраїнських аренах та посідали провідні місця на світових подіумах. Традиційно у кінці грудня Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації підбиває підсумки проведеної  роботи та формує нові плани на рік прийдешній.

Саме з цього приводу 30 грудня в актовій залі обласної державної адміністрації відбулося урочисте засідання, на якому було відзначено кращі досягнення спортивного 2020 року.

У заході взяли участь провідні спортсмени та тренери області, голова облдержадміністрації Гамалій Сергій В’ячеславович та начальник управління молоді та спорту Клімов Володимир Ілліч.

У своїй промові голова адміністрації подякував спортсменам за їх здобутки у 2020 році, зайняті високі призові місця не лише на території нашої країни, а й на світових аренах. Побажав невичерпної життєвої енергії, наснаги та примноження своїх здобутків.

За результатами роботи кращих тренерів та спортсменів було нагороджено грамотами та винагородами за спортивні здобутки року, що минає.

Вельми приємно зазначити, що серед найкращих є і представники кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету.

У двадцятку кращих спортсменів увійшли Сівак Вадим та Флорчук Костянтин; одним з кращих тренерів визнано Квасницю Олега Михайловича.

Сівак Вадим – майстер спорту України з регбі, член національної збірної команди, срібний призер Чемпіонату та Кубку України з регбі-7, бронзовий призер Чемпіонату України з регбі-15. 

На фото Сівак Вадим, студент гр. СОФКм-20

 

Флорчук Костянтин – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіон України в змішаному екіпажі-четвірці на 500 м.

 

Фото 3

 На фото Флорчук Костянтин, студент гр. ФКС-20

 

Серед кращих тренерів області відзначено доцента кафедри ТіМФВС Квасницю Олега Михайловича, головного тренера обласних команд з регбі-7 та регбі-15, тренера національної збірної команди з регбі-15.

На фото Квасниця Олег Михайлович