УВАГА! УВАГА! УВАГА!!! КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТРЕНЕРІВ (ТРЕНЕРІВ-ВИКЛАДАЧІВ)

Хмельницький

національний університет

ЗАПРОШУЄ

тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на

Курси підвищення кваліфікації тренерів

(тренерів-викладачів) за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт»  для здобуття тренерської категорії [1].

Термін навчання з підвищення кваліфікації тренерів (тренерів–викладачів) складає 10 днів (75 академічних годин) з 14 по 23.04.2021 року за змішаною формою навчання, заняття проводитимуться за дистанційною формою навчання (програми «Zoom», «Skype»), а здача іспиту за очною формою навчання, вартість навчання складає 1200 грн.

Освітня програма 017 «Фізична культура і спорт» акредитована Національною агенцією забезпечення якості вищої освіти у червні 2020 року.

В програмі курсів питання програмування процесу

підготовки спортсменів; фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів; медико-біологічних аспектів підготовки спортсменів; функціональної діагностики та позатренувальних факторів, що мають значний вплив на підготовку спортсменів. Курси проводяться за спеціалізаціями: циклічні види спорту, спортивні ігри, єдиноборства, швидкісно-силові види спорту. Терміни проведення подальших курсів по мірі формування груп.

Навчальний процес забезпечується висококваліфікованими фахівцями: доцентами, докторами та кандидатами наук за фахом, заслуженими тренерами та майстрами спорту міжнародного класу.

Для зарахування слухачем курсів необхідно до 9.04.2021 подати на кафедру теорії і методики фізичного виховання і спорту (kafedra_fv_khnu@ukr.net або yrdutchak@ukr.net)  електронні копії: заяви; документу про освіту; довідка з місця роботи.

Заява на Курси підвищення кваліфікації тренерів_ квітень_2021

ДОРОЖНЯ КАРТА_курсів_квітень

Більш детальна інформація за телефоном 0677619868, 0673802440 контактні особи:  Дутчак Юрій Васильович; Солтик Олександр Олександрович або на сайті кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту http://tmfvs.khnu.km.uа

[1] листа Міністерства молоді та спорту України від 12.01.2018 р. №315/4.5