Курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів у Хмельницькому національному університеті

Центром післядипломної освіти спільно з кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту в період з 21 по 30 вересня поточного року були проведені курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів (тренерів) за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт. Дані курси проводились у відповідності до наказу Міністерства молоді та спорту України від 13.09.2016 № 3520 «Про затвердження положення про підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту».

Через карантинні обмеження курси проводились за змішаною формою навчання: заняття проводились он-лайн з використанням програми «ZOOM», а іспит слухачі курсів здавали за окремими підгрупами оф-лайн. До проведення занять зі слухачами були долучені висококваліфіковані фахівці: професори, доценти, доктори та кандидати наук за фахом, заслужені тренери та майстри спорту України міжнародного класу.

 У програмі курсів розглядались питання програмування процесу підготовки спортсменів; фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів; медико-біологічних аспектів підготовки спортсменів; функціональної діагностики та позатренувальних факторів, що мають значний вплив на підготовку спортсменів.

У заняттях курсів взяли участь 26 тренерів-викладачів ДЮСШ з Хмельницької, Львівської та Івано-Франківської областей.

Переконані, що проведені курси будуть підставою до присвоєння тренерських категорій.