ВДАЛИЙ ДЕБЮТ ГАНДБОЛЬНОЇ КОМАНДИ ХНУ-ДЮСШ1 У ВИЩІЙ ЛІЗІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

З 08 по 09 жовтня 2021 року у м. Хмельницькому, у приміщенні спортивного корпусу Хмельницького національного університету гравці команди ХНУ-ДЮСШ1 взяли участь у першому турі вищої ліги чемпіонату України з чоловічого гандболу.

Активними уболівальниками матчу першого туру чемпіонату України вищої ліги були: Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, начальник управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез, директор хмельницької дитячо-юнацька спортивної школа №1 Василь Янків.

 

Суперниками нашої команди у сезоні 2021-2022 рр будуть команди:

  • ХАІ-ФГХО м.Харків
  • RGM Group-СумДУ м.Суми
  • УДХТУ м.Дніпро
  • «Динамо-Академія» м.Полтава
  • ДЮСШ Лагутіна м.Запоріжжя
  • СГК “Суми” м.Суми

Так, у першому турі жереб випав змагатися з гравцями команди ДЮСШ Лагутіна з м.Запоріжжя. Гравці нашої команди успішно виконали настанови тренерського колективу команди Катерини Заспи та Олега Базильчука та у першій грі наші гандболісти переконливо перемогли команду суперників з рахунком 23 : 16. Друга гра також закінчилася перемогою хмельницьких гандболістів з рахунком 21 : 16.

У новому сезоні підсилено склад нашої команди новими гравцями – це розігруючий Роман Літинський №11, лівий напівсередній Микола Шнит №3, правий кутовий Андрій Денисевич №9. Хлопці гарно проявили себе під час обох матчів, показавши повну взаємодію з іншими гравцями команди.

Довідково – організація та проведення змагань серед команд вищої ліги чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд відбувається у два кола (осінь-зима та весна-літо) за так званою туровою системою. У першому колі усі команди зустрічаються з кожною і зіграють по дві гри. У другому колі також усі команди зустрічаються з кожною і зіграють по дві гри. Переможцем стає команда, яка за набирає у сумі найбільшу кількість очок за два кола змагань.

Календар ігор

Склад команди ХНУ-ДЮСШ1 сформовано з гравців, 95% яких є вихованцями Хмельницької області – місцевого ДЮСШ №1,  ДЮСШ м. Волочиська, ДЮСШ м. Красилова.

 

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ представляють студенти:

Червонцев Андрій гр. ФКС-18-1,

Романюк Костянтин гр. ФКС 18-1,

Базелюк Артем гр. СОФК-18-1,

Герман Андрій, гр. ПП-19-1,

Федючок Дмитро гр. ФКС-20-1,

Літинський Роман гр. ФКС-21-1,

Мацюк Іван гр. АІ-20-1

 

За підсумками першого туру наші гандболісти посідають другу сходинку, поступаючись лідеру команді ХАІ-ФГХО з м.Харкова лише за різницею закинутих/пропущених м’ячів. 22-23.10.2021 року відбудеться другий тур чемпіонату України з гандболу в м.Суми, де місцева команда RGM Group-СумДУ прийматиме наших спортсменів.

Турнірне становище після першого туру чемпіонату України

Бажаємо нашим спортсменам продовжувати переможну ходу і здобути титул чемпіонів України серед команд вищої ліги.

Вболіваємо за нашу команду та бажаємо подальших успіхів!!!