НАВЧАЛЬНІ ПРАКТИКИ

Spread the love

Педагогічна практика у загальноосвітних навчальних закладах

Студенти спеціальності «Середня освіта, фізична культура» проходять педагогічну практику у загальноосвітніх навчальних закладах, згідно укладених договорів. Перед ними поставлено завдання – закріпити свої теоретичні знання і вміння на практиці із учнями різних класів. Крівники на базі практики ознайомлюють практикантів із матеріально-технічним забезпеченням, навчально-методичною документацією.

Після спостереження за проведенням уроків керівника, практиканти прислуховуючись до його порад та методичних вказівок проводять уроки з фізичної культури з учнями різних вікових груп, вирішуючи освітні, оздоровчі та виховні завдання кожного уроку. У молодшій школі, із учнями проводять фізкультпаузи, фізкультхвилинки, рухливі перерви та спортивно-масові заходи.

Практиканти набувають досвіду фахівця з фізичного виховання завдячуючи підтримці педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів. Деканат гуманітарно-педагогічного факультету, кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту висловлюють щиру подяку адміністрації та вчителям фізичної культури  технічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура, навчально-виховного комплексу №2 міста Хмельницького за допомогу, підтримку й надану можливість реалізації перших кроків в педагогічній діяльності наших студентів.